T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

Hastaneye Ulaşım


m@da



İlgili Birim

Telefon Numarası

Başhekimlik        

0462 227 77 76

Müdürlük  

0462 227 77 84

Acil Poliklinik

0462 227 77 88

Santral

0462 227 77 77-78-79-80-81-82-83-86

Fax

0462 227 77 89

Adres :        Yaylacık Mahallesi  Adnan Menderes Bulvarı

 (Düzköy Kavşağı Karşısı)  No:2 Akçaabat / Trabzon

* Akçaabat ilçesi Trabzon’un doğusunda  sahil şeridinde ve Trabzon merkeze  12 km  uzaklıkta bulunmaktadır.   Ulaşım Belediye otobüsleri ve dolmuşlarla sağlanmaktadır.    Hastanemiz  Akçaabat ilçesi ile Söğütlü beldesi arasındaki Düzköy yol kavşağında deniz kenarında bulunmaktadır.

* Akçaabat şehir içi dolmuşları gece geç saatlere (24:00) kadar  aktif olarak hizmet vermektedirler.  Akçaabat ilçe merkezinden gelecek hastalarımız bu dolmuşları kullanabilirler.

* Hastanemize Trabzon merkezde Moloz mevkiden kalkan dolmuş ve KTÜ'den kalkan belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Dolmuşlar gece geç saatlere (24:00) kadar hizmet vermektedirler.  Akçaabat’a varmadan Düzköy yol kavşağında indiğinizde hastanemiz sağ tarafınızda sahil kenarında bulunmaktadır.

* Trabzon merkezden kalkan  dolmuşlar sahil yolunu takip ederek sırasıyla; Beşirli, Yıldızlı, Söğütlü’yü geçerek,
  Otobüsler ise; Kalkınma, Moloz, Hızırbey, Yenimahalle, Beşirli, Yıldızlı, Söğütlü güzergahını kullanarak hastanemize ulaşmaktadırlar. Bu güzergâhlarda ikamet edip hastanemizden sağlık hizmeti almak istediğinizde bu araçları kullanabilirsiniz.
          Tüm Otobüs Saatleri için tıklayınız.

* Şalpazarı, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Tonya, Çarşıbaşı ilçelerinde oturanlar hastanemizden sağlık hizmeti almak istediklerinde bu ilçelerde bulunan Trabzon dolmuşlarını kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.  Akçaabat merkezi geçtikten sonra Düzköy yol kavşağında indiğinizde hastanemiz sol tarafınızda sahil kenarında bulunmaktadır.

* Düzköy ilçesinden hastanemize gelerek sağlık hizmeti almak istediğinizde Akçaabat-Düzköy arasında hizmet veren dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz. Hastane Düzköy yolunun sahil yoluyla kesiştiği noktadadır.

* Özel araçlarıyla Trabzon merkezden ve ilçelerinden gelerek sağlık hizmeti almak isterseniz sahil yolunu takip  ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

* Hastanemize gelen hastalarımız için hastane önünde açık ve kapalı otopark alanlarımız mevcuttur. Engelli hastalarımız içinde hastane önünde onlara özel otopark alanımız mevcuttur.

Görüş ve Önerilerinizi bizimle paylaşın..


 
Kod