Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü
Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

Hastaneye Ulaşım


m@daBaşhekimlik            :   0462 227 77 76

Müdür                    :   0462 227 77 84

Santral                   :   0462 227 77 77-78-79-80-81-82-83-86

Fax                        :   0462 227 77 89

Acil Poliklinik           :   0462 227 77 88

Adres                     :  Yaylacık Mahallesi  Adnan Menderes Bulvarı

                             ( Düzköy Kavşağı Karşısı)  No:2 Akçaabat / Trabzon

ØAkçaabat ilçesi Trabzon’un doğusunda  sahil şeridinde ve Trabzon merkeze  12 km  uzaklıkta bulunmaktadır.   Ulaşım Belediye otobüsleri ve dolmuşlarla sağlanmaktadır.    Hastanemiz  Akçaabat ilçesi ile Söğütlü beldesi arasındaki Düzköy yol kavşağında deniz kenarında bulunmaktadır. 

ØAkçaabat şehir içi dolmuşları gece geç saatlere (24:00) kadar  aktif olarak hizmet vermektedirler.  Akçaabat ilçe merkezinden gelecek hastalarımız bu dolmuşları kullanabilirler. 

ØHastanemize Trabzon merkezde Moloz mevkii ve meydandan kalkan belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.

ØMolozdaki dolmuş duraklarından hareket eden Akçaabat dolmuşları ile hastanemize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Dolmuşlar gece geç saatlere (24:00) kadar hizmet vermektedirler.  Akçaabat’a varmadan Düzköy yol kavşağında indiğinizde hastanemiz sağ tarafınızda sahil kenarında bulunmaktadır.

ØTrabzon merkezden kalkan otobüs ve dolmuşlar sahil yolunu takip ederek sırasıyla Beşirli, Yıldızlı, Söğütlü’yü geçerek hastanemize ulaşmaktadırlar. Bu güzergâhlarda ikamet edip hastanemizden sağlık hizmeti almak istediğinizde bu araçları kullanabilirsiniz.

ØŞalpazarı, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Tonya, Çarşıbaşı ilçelerinde oturanlar hastanemizden sağlık hizmeti almak istediklerinde bu ilçelerde bulunan Trabzon dolmuşlarını kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.  Akçaabat merkezi geçtikten sonra Düzköy yol kavşağında indiğinizde hastanemiz sol tarafınızda sahil kenarında bulunmaktadır.

ØDüzköy ilçesinden hastanemize gelerek sağlık hizmeti almak istediğinizde Akçaabat-Düzköy arasında hizmet veren dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.  Hastane Düzköy yolunun sahil yoluyla kesiştiği noktadadır.

ØÖzel araçlarıyla Trabzon merkezden ve ilçelerinden gelerek sağlık hizmeti almak isterseniz sahil yolunu takip  ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

ØHastanemize gelen hastalarımız için hastane önünde açık ve kapalı otopark alanlarımız mevcuttur. Engelli hastalarımız içinde hastane önünde onlara özel otopark alanımız mevcuttur.

Görüş ve Önerilerinizi bizimle paylaşın..


 
Kod